Najnowsze wyniki z okręgu nr 7

Dane z 617 na 920 komisji. Cichosza wyprzedza jeszcze kilku innych kandydatów. Hałas w czołówce a odmłodzony plakat zrobił swoje. Powiatową taksówką po nowo otwartej S 17 na Wiejską ma ją wieźć sam starosta Leńczuk… U Cichosza w biurze puszczają Turnaua…

Teresa Hałas 7513 głosy

Lucjan Cichosz 3762 głosy

Krzysztof Gałaszkiewicz 3882 głosy

Beata Strzałka 5000 głosy

 

23
5

7 myśli w temacie “Najnowsze wyniki z okręgu nr 7”

 1. LC jest dopiero chyba 10. A PiS weźmie najprawdopodobniej 8 mandatów. Dojdą jeszcze wyniki z północy okręgu. LC będzie gdzieś 11-12. Mimo utopionej kasy przyjdzie mu chyba pakować manatki z Biura.

  11

  2
 2. I znów przez cztery lata nie będą płacić za ciężką pracę pielęgniarkom, lekarzom, nauczycielom, pracownikom budżetówki itd, tylko nierobom będą rozdawać za darmo. No cóż to się wyborczo opłaca.

  18

  7
 3. A czy przez poprzednie 8 lat jak rządził Po-Psl płacił za ciężką pracę pielęgniarka, lekarzom, nauczycielom, pracownikom budżetówki itd ?. Czy tylko sam kradł ile wlazie.

  13

  3
 4. Oto lista żałobników na politycznym pogrzebie Lucjana, stypie po nim: Młynarczyk, Lipa, Matysiak, Zieliński, Kościuk, Gołębiowski, Szpak, Proskura, Grzesiuk, Kucharczyk.
  Polityczną trumnę z nieheblowanych desek zbijają w tartaku na Stójle, epitafium mają wyskrobać gwoździem na desce. Za te sprawy organizacyjne odpowiada Szpak z Proskurą na Siennicy. Marsz żałobny to „Na ulicy Cichosza” Turnaua. Kondukt pociągnie na Żółkiewkę drogą wojewódzką na Kraśnik. Tam będzie odpoczywał na zasłużonej emeryturze bawiąc wnuki grzechotką i gotując im kaszkę manne.

  10

  1
 5. Posłowie PiS, okręg nr 7
  Jacek Sasin
  Sławomir Zawiślak
  Marcin Duszek
  Teresa Hałas
  Tomasz Zieliński
  Dariusz Stefaniuk
  Anna Dąbrowska-Banaszek
  Beata Strzałka

  Posłowie KO, okręg numer 7
  Raid Haidar
  Krzysztof Grabczuk

  Posłowie PSL, okręg nr 7
  Jarosław Sachajko

  Posłowie SLD, okręg nr 7
  Monika Pawłowska

  6

  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *