Cząstkowe wyniki wyborów

Źródło Dziennik Wschodni

Wybrane wyniki indywidualne kandydatów do Sejmu w okręgu nr 7 Chełm – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Jacek Sasin (PiS) 40 609

Krzysztof Grabczuk (Koalicja Obywatelska) 14 240

Sławomir Zawiślak (PiS) 11 227

Anna Dąbrowska-Banaszek (PiS) 11 071

Teresa Hałas (PiS) 6 536

Monika Pawłowska (SLD) 5 765

Tomasz Zieliński (PiS) 4 828

Witold Tumanowicz (Konfederacja) 4 414

Jarosław Sachajko (PSL) 4 269

Marcin Romanowski (PiS) 3 522

Lucjan Cichosz (PiS) 3 453

Arkadiusz Bratkowski (PSL) 3 179

 

Okręg nr 7 Chełm: PiS – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SASIN Jacek Robert 40 609
2 ZAWIŚLAK Sławomir 11 227
3 DUSZEK Marcin Kamil 762
4 HAŁAS Teresa 6 536
5 ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej 4 828
6 STEFANIUK Dariusz Paweł 397
7 ROMANOWSKI Marcin 3 522
8 CICHOSZ Lucjan 3 453
9 SZWED Zdzisław 2 314
10 SKIBA Leszek Marcin 2 396
11 GMYZ Maria 1 027
12 GMITRUCZUK Robert 191
13 STRZAŁKA Beata Małgorzata 3 161
14 GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan 2 479
15 SAWICKI Konrad Bernard 1 319
16 KUSIAK-JANIEC Anna 1 699
17 SZWAJ Jerzy Ryszard 120
18 BARSZCZEWSKA Barbara Aldona 230
19 CHMIELEWSKA Iwona 291
20 ZAŃKO Mariusz Artur 2 756
21 CZARNECKA Halina 418
22 MISZTAL Stanisław 1 317
23 PIEKARSKA Agnieszka 405
24 DĄBROWSKA-BANASZEK Anna 11 071
Razem 102 528

Okręg nr 7 Chełm: Koalicja Obywatelska – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 HAIDAR Riad 2 428
2 ŻMIJAN Stanisław 1 580
3 WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja 908
4 GRABCZUK Krzysztof 14 240
5 GROMADZKA Małgorzata 444
6 ZWOLAK Rafał Mariusz 885
7 GRAD Mariusz 564
8 ANTONIUK Tomasz Wojciech 164
9 PAŃCZYK Tomasz Józef 317
10 JÓŹWIK Kamil 98
11 ZAJĄC Magdalena 493
12 LAMCZYK Grażyna Bogumiła 38
13 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław 82
14 KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława 71
15 PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa 56
16 ŻBIKOWSKA Barbara Stefania 84
17 HUKIEWICZ Karolina Anna 453
18 ĆWIKLIŃSKA Kamila 57
19 PELC Katarzyna Weronika 78
20 KOLASIŃSKA Anna Maria 53
21 ZARĘBSKA Wioleta 44
22 RUSINEK Antoni 34
23 MUSOLF Jan Józef 84
24 ZYGARSKI Piotr Jacek 124
Razem 23 379

Okręg nr 7 Chełm: PSL – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SACHAJKO Jarosław 4 269
2 BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz 3 179
3 LITWINIUK Przemysław 339
4 RÓŻYŃSKI Wiesław Marian 2 072
5 SMAL Kazimierz 2 865
6 ROMAŃCZUK Andrzej 2 641
7 SZYMALA Anna 351
8 KOWALCZYK Jan Franciszek 1 584
9 WIŚNIEWSKA Anna 339
10 SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan 80
11 MALESA Marzena Jolanta 72
12 CZUBA Agnieszka Renata 526
13 PIWKO Karolina 394
14 WYPYCH Teodora 76
15 STANIBUŁA Ryszard Zbigniew 153
16 FORNAL Mirosława Teresa 95
17 KAMIŃSKA Irena 116
18 NOWAK Teresa 268
19 KOCZKODAJ Bartosz 62
20 DZIUBA Anna Bożena 82
21 SIEMAKOWICZ Grzegorz 41
22 WILBIK Marek 33
23 NOSEK Sławomir Paweł 153
24 ZIELIŃSKI Janusz 340
Razem 20 130

Okręg nr 7 Chełm: SLD – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PAWŁOWSKA Monika Jolanta 5 765
2 SZELĄG Piotr Edward 1 179
3 BORYSIUK Bolesław Borys 314
4 ROGALA Sławomir 239
5 GOŁOŚ Michał Reoland 575
6 CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga 96
7 WASZKIEWICZ Gerard 349
8 PAMULSKA Łucja Jadwiga 493
9 DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna 145
10 KAMOLA Magdalena Małgorzata 169
11 BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika 104
12 MACERONI Grażyna Zofia 59
13 TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta 54
14 LITWINIEC Zbigniew 73
15 MALCZEWSKI Jacek Michał 93
16 JASEK-KOSOBUCKA Justyna 32
17 KAPŁON Monika 133
18 CHĘĆ Jacek Tomasz 251
19 TABOR Magdalena Aleksandra 170
20 KUROWSKI Jan Bolesław 33
21 ŻUKOWSKI Stanisław 210
22 KOZICKA Katarzyna Małgorzata 90
23 ROCZON Mateusz Maciej 71
24 KIEŁBASA Bogdan Antoni 469
Razem 11 166

Okręg nr 7 Chełm: Konfederacja – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TUMANOWICZ Witold Sławomir 4 414
2 KASPRZAK Wiktor 919
3 IWANOWSKI Marcin Piotr 235
4 BĄK Stanisław 610
5 GOCEL Agnieszka Maria 151
6 BIELECKA Beata Małgorzata 239
7 MARCINIUK Agnieszka Monika 152
8 KUBICA Kamil 760
9 KUPISZ Ewelina Agata 143
10 MAZUREK Michał 321
11 BANASZCZUK Łukasz 189
12 CZERWIENIEC Kamil 158
13 PAWLAK Agnieszka Monika 139
14 NAGRODZKA Agnieszka 64
15 WÓJCIK Dorota Anna 86
16 SADOCHA Zbigniew Marek 39
17 REKUTA Daniel 73
18 MEKLER Anna 55
19 MULAWA Justyna Elżbieta 75
20 KĘDZIERAWSKI Kamil 161
21 TARNOWSKA Edyta 142
22 BATALIŃSKI Łukasz 58
23 WITKOWSKI Bartłomiej 414
24 SOBICH Artur Wojciech 164
Razem 9 761

Okręg nr 7 Chełm: Bezpartyjni i Samorządowcy – dane z 440 na 920 obwodowych komisji wyborczych (47,83%)

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KOKOT Jan 297
2 KOZIARA Ewa Małgorzata 124
3 ŁUKASIK Rafał Mirosław 78
4 LANGA Dariusz 38
5 CHIBOWSKI Arkadiusz 38
6 RYPINA Beata 57
7 LEWCZUK Damian Jarosław 68
8 JÓŹWIK Justyna Renata 61
9 WYSOKIŃSKA Dorota 71
10 POPIELEC Przemysław 51
11 CELIŃSKI Marek 47
12 WASĄG Lidia Elżbieta 46
13 SOKOŁOWSKI Kamil 62
14 WOCH Ewelina Ilona 66
15 BODNAR Anna Maria 35
16 ZALEWSKA Agnieszka 145
17 KOWALIK Rafał 593
Razem 1 877
2
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *