Normalność wróciła do Łopiennika

W Łopienniku Dolnym przewrót kopernikański, w efekcie czego do tamtejszej szkoły po wielu latach wróciła normalność. 6 sierpnia odbył się konkurs, kandydatek było dwie: Elżbieta Sawa, Dorota Grzesiak. Wygrała i to zdecydowanie Pani Elżbieta Sawa. Był to trzeci konkurs w ciągu roku i raczej ostatni. Warto podkreślić, że w normalnych warunkach trzy konkursy zdarzają się w okresie 15 lat, albowiem kadencja dyrektora wynosi 5 lat.

To nie pierwszy start Pani Elżbiety, gdyż startowała w pierwszym konkursie z cyklu tych trzech, wtedy przegrała a triumfował menadżer Sapko.Jak się okazało nie na długo, bo na skutek interwencji właśnie Elżbiety która dopatrzyła się rażących błędów w jego procedurze wyboru, wojewoda lubelski z hukiem unieważnił konkurs. Pani Elżbiecie gratulujemy, bo jest to arcywłaściwa osoba na to stanowisko ale również gratulacje należą się wójtowi Arturowi Sawie który zerwał kuchtowo- szpacze postronki i zachował się jak prawdziwy mąż stanu. Jeszcze raz gratulacje Panie Wójcie, bo dobro dzieci jest najważniejsze.

Co pocznie Sapko? Przed nim otwierają się wielkie możliwości bo informatyk z niego zawołany. Może „Dolina Krzemowa” albo jakiś etat u Zuckerberga?

33
12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *