Trzymamy za słowo

Rudka   05.02.2018

 

Andrzej Korkosz  Radny Gminy Siennica Różana

 

Pan Janusz Szpak Starosta Krasnostawski

 

Szanowny Panie Starosto, jak Pan zapewne zauważył, nieubłaganie nastał 2018 rok i z tej okazji chciałbym złożyć szczere życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia, ale przede wszystkim spełnienia wszystkich obietnic składanych przez Pana mieszkańcom powiatu. A jako ,że do nich się zaliczam i takie deklaracje mnie również wielokrotnie pan składał, więc   o nie się upominam. Bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci jest dla nas najważniejsze, więc myślę, że dla Pana jako naszego przedstawiciela w powiecie również. Mowa oczywiście o chodniku w miejscowości Rudka. Wie Pan, o czym mówię, gdyż jeździ ta drogą dwa razy dziennie pięć dni w tygodniu. Nie na darmo wspomniana droga została ochrzczona pańskim nazwiskiem.

Jeżdżąc po okolicznych gminach naszego i sąsiednich powiatów zauważyłem, że samorządy idą w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. Chodniki budowane są w wielu miejscach, a w szczególności w najbardziej niebezpiecznych. Więc dziwi fakt tak wielkiego oporu w tej kwestii w Gminie stawianej za wzór do naśladowania, skoro inni nas już dawno wyprzedzili.

Zwracam się więc do Pana aby deklaracja budowy chodnika składana w dniu 10 września 2017r. podczas uroczystości poświęcenia kapliczki i domu wioskowego w Rudce, oraz te składane podczas życzeń na uroczystości Opłatkowej w Siennicy Różanej w dniu 30 grudnia 2017r. wreszcie się zmaterializowały. Dobrze by było, aby słowa Starosty nie były tylko pustymi sloganami opowiadanymi na lewo i prawo ku uciesze ludu.

Jak pan zdążył zauważyć nie należę do ludzi którzy się zniechęcają i poddają, a celem jaki mi przyświeca w mojej działalności społecznej jest dobro ogółu społeczeństwa a nie moje własne .  Liczę, więc Panie Starosto na dogłębną analizę i wyciągnięcie daleko idących wniosków, oraz to, że wywiąże się Pan z danych obietnic.

 

Z wyrazami szacunku Andrzej Korkosz

34
16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *