Uniwersytet Tylko Wybranych?

Kozieniec lipiec 2017 r.

 

 

 

Pani Anna Fornal

Prezes UTW

w Siennicy Różanej

 

 

Szanowna Pani, jestem posiadaczem indeksu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Siennicy Różanej i starałem się aktywnie uczestniczyć w życiu tej społeczności, realizując jednocześnie swoje pasje i zamiłowania. Jednakże od stycznia 2017 r. nie otrzymuję żadnych informacji o odbywających się wykładach, wycieczkach, czy spotkaniach towarzyskich. Odbieram to jako sekowanie ze względu na moją krytykę poczynań władz gminy. Miałem nadzieję, iż Pani ma odrobinę samodzielności i poprowadzi UTW zgodnie z treścią wpisu Pani autorstwa, na stronie głównej UTW.

Cyt.Rok 2012 zapisał w historii gminy Siennica Różana chlubną kartę. Jest to bowiem czas utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którego celem jest zapewnienie osobom starszym odpowiednich warunków do tego, by mogły w  pełni uczestniczyć w życiu społecznym.

Jeżeli rok 2012 był chlubną kartą, to wobec istnienia wykluczania osób(podkreślam liczbę mnogą) min. za ich poglądy, to rok 2017 jest czarną kartą w historii UTW i w Pani Prezes życiorysie. Podczas najbliższej Mszy Świętej proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak rozliczy się Pani w sumieniu ze składki członkowskiej, którą opłaciłem jak co roku za siebie i za żonę?  Nabyliśmy przez to pełne prawa do uczestniczenia w działalności UTW. Na podstawie jakiego prawa wykluczyła nas Pani? Ja postąpiłem uczciwie wobec UTW, a Pani wobec mnie, wobec nas? Życzę miłego wakacyjnego rachunku sumienia.

Mirosław I. Kaczor

25
47

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *