Wiadomość z ostatniej chwili

Jak donosi radio Erewań, w dniu dzisiejszym na całym obszarze Sołectwa Siennica Mała został wprowadzony stan wyjątkowy.
Podejrzewa się że, do tak desperackiego kroku doprowadził władze Sołectwa Siennicy Małej list otwarty napisany przez niejakiego Mieszkańca i opublikowany na niniejszej stronie.
Dekretem Rady Ocalenia Sołectwa w jednoosobowym składzie, wprowadza się, aż do odwołania: zakaz zgromadzeń powyżej trzech osób, zakaz dotykania klawiatury i przeglądania internetu.
Zakaz wypowiadania się na temat władz wsi, bez uzgodnienia treści wypowiedzi z władzami.W obawie przed przewrotem tamponowym w miejscowym KGW, wobec jego członkiń wprowadza się zakaz samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji.Wszelkie objawy  niesubordynacji będą uznane przez władze jako zdrada stanu.

Sad kapturowy w jednoosobowym składzie, będzie w tym wypadku wymierzał najwyższy wymiar kary, to jest, karę dożywocia w Siennicy Małej.

Władze rozważają  możliwość wprowadzenia godziny milicyjnej . Zarządza się mobilizację wszystkich byłych ormowców bez względu na stan zdrowia umysłowego i fizycznego. Wszyscy  ormowcy zdolni do uniesienia pały zostaną oddani do dyspozycji władzy. W razie wystąpienia protestów i zamieszek wsparcia udzieli zaprzyjaźniona brygada szturmowa ze Stójła.

Ponadto wszystkie osoby w wieku poborowym są zobowiązane do spania w gaciach na wypadek alarmu.

49
43

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *