15 komentarzy do “Dla szpitala”

 1. Proponuję aby radni powiatu Krasnystaw przekazywali całe swoje diety na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla szpitala.
  Do kompletu radni miasta Krasnystaw, którzy ostatnio wysokość diet sobie podwyższyli, to myślę, że mają z czego dawać. No to wybrańcy narodu – do filantropii przystąp !!! 😀

  30

  2
  1. Myślę że nie tylko radni a nawet i cały zarząd Powiatu powinien się dołożyć skoro członkowie rodziń, znajomi znajdują tam zatrudnienie z polecenia zarządu…

   30

   5
      1. Trolu , brakuje a zabrakło
       W Polsce brakuje wody-fakt
       W Polsce zabrakło wody-troling
       Jaśniej?
       To samo dotyczy szpitali
       Tego w Krasnymstawie TEŻ
       Twoje prowokacje są śmieszne 😂

       8

       2
 2. Polska to bardzo bogaty kraj. Wystarczyło nie kraść i nie marnotrawić. Akcje charytatywne powinny rozpoczynać się od wpłat samego premiera,który zgromadził nie mały majątek. Do kryzysu też trzeba umieć dorosnąć. Niedługo wszystkim oczy się otworzą. Jak można zwalać na karb społeczeństwa utrzymywanie szpitali, domów pomocy społecznych, kiedy na co dzień zdziera się z niego na każdym kroku wysokie podatki i inne daniny. Rządzą nami ludzie, którzy sami w pierwszej kolejności szarpią sukno do siebie. Jakoś inne kraje stać w czasach kryzysu na pomoc dla przedsiębiorców i pracowników, a u nas nie można się dodzwonić do ZUS-u, żeby cokolwiek się dowiedzieć. Ale to jest wszystkich nasza wina, że w czasach dobrej koniunktury przejedliśmy kasę, a dziś nam mówią, że ma składać się na wszystko.

  14

  3
 3. Dzisiaj Wielki Piątek i można zastanowić się nad aktem pokuty i uzyskaniem rozgrzeszenia. Warunkami są spowiedź, żal za grzechy i to o czym może już zapomnieliśmy, jałmużna. Ale gdzie znaleźć dziada proszalnego, gdzie biedaka, który przyjmie datek. Współczesną formą jałmużny są właśnie datki w akcjach charytatywnych. Często wysyłając SMS dla chorego dziecka, SMS dla Caritasu, wrzucając złotego Orkiestrze Świątecznej Pomocy nie nazywamy tego jałmużną, ale pomocą. Dając czujemy się lepsi. Więc dajmy szansę sobie i naszym braciom, że o siostrach nie wspomnę, bycia lepszym i wsparcia tego, kogo wybierzemy. Nie zaglądajmy komuś do kieszeni, mówiąc niech on da bo ma. Nie stosujmy zasady „polskiego żywopłotu” – ścinania tego kto wyrósł ponad innych majątkiem, intelektem. Bądźmy trochę pokorniejsi w trwającym czasie oczekiwania na zmartwychwstanie Pańskie. Wszystkiego dobrego, zdrowia i refleksji.

  14

  0
 4. Porównanie zdjęcia samotnego papieża Franciszka ze zdjęciem zwykłego obywatela Kaczyńskiego na pl. Piłsudskiego w Wa-wie ze zgrają mówią o tych dwóch osobach bardzo wiele.

  7

  9
 5. Oni na tym placu szukali albo rozsiewali koronawirusa. Nam każą siedzieć w domach. ,,Gościu…….” pisowskie czyli komusze myślenie to ty sam masz. A wyglądali jak zgraja i tyle.

  5

  11
 6. Tee Jur z jakiegoś intratnego korytka cię odpędzili? Że tak w tobie buzuje. Jedna zgraja cię powołała a druga odwołała, życie- jak mawiał klasyk.Tylko kwiczenie ci zostało i bluzgi ,bo myślałeś, że ormowiec będzie wieczny jak egipskie piramidy.Radź sobie w życiu jak większość Polaków a nie skowycz jak życiową niedojda.

  10

  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *