Ludzie pytają a Leszek odpowiada

Idąc w sukurs transparentności i przejrzystości działań samorządu, które to wójt Leszek szanuje, albowiem deklarował ów fakt w Liście do Ziobry z marca 2019 roku. Publikujemy pytania osoby najbardziej zainteresowanej całą sytuacją związaną z pszokiem. Wiemy że wójt będzie wdzięczny, gdyż wyręczyliśmy jego służby. A wszystko to, po to, by jak mawiał nieodżałowany Donald Tusk – By żyło się lepiej. Choć jego antagoniści dopytywali-Ale komu!? Zapraszamy zatem do lektury… 

Witam wszystkich
Z racji iż ten artykuł nawiązuje do pszoku to powinno być dobre miejsce… 
O stronie dowiedziałem się od znajomych z gminy Siennica którzy poinformowali mnie o akcji z PSZOK-ami, z racji tego ze pszok miałby sąsiadować bezpośrednio z moją działką od razu wystąpiłem do gminy z zapytaniem. Oto pytania i odpowiedzi gminy jaką dostałem.

1. Jaki jest stan prawny niżej wskazanej działki?

2. Jakie plany ma Gmina dotyczące wymienionej nieruchomości?

3. Czy temat poniższej działki był poruszany na Radzie Gminy?

4. Czy Gmina na poniższej działce planuje utworzyć Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych?

5. Jakie były inne lokalizacje Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Siennica Różana brane pod uwagę?

6. Czy był konsultacje społeczne w jakiej lokalizacji utworzyć Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych?

7. Czy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych może znajdować się w tak bliskiej lokalizacji stacji paliw i budynków mieszkalnych?

8. Czy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych nie zagraża bezpieczeństwu cieków wodnych?

9. Jakie warunki środowiskowe muszą być spełnione aby Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powstał.

 

10. Jakie są dopuszczalne normy hałasu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych?

11. Jakie odpady wskazany Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie mógł przyjmować?

12. Proszę o wskazanie personalnie osoby która odpowiada za utworzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Siennica Różana.

Tutaj pismo oryginalne  z odpowiedziami UG.
https://drive.google.com/file/d/1MuocPLiFB1c7ZZXbVrLDT86kwfvayAsC/view

Oczywiście odpowiedz Gminy nie zamyka tematu… wręcz go otwiera, a po poniedziałkowej sesji rady gminy mam o wiele więcej pytań.

26
5

28 komentarzy do “Ludzie pytają a Leszek odpowiada”

 1. I to jest jakiś konkret, a nie bicie piany w komentarzach. Smutne jest to że człowiek o takich rzeczach dowiaduje się przez przypadek, a powinno to być jasne i klarowne. Informacja publiczna to jedyna broń aby walczyć z taką patologią.

  13

  6
  1. Wcale nie dziwię że ludzie pytają „oficjalnie”skoro chcieli im takie gówno zrobić za płotem! No fajnie że ktoś oficjalnie tym się zajął. Czekamy na dalsze działania,trzeba nam też ludzi młodych, ogarniętych, którzy przypilnują nasze stare władze.

   18

   2
 2. Smutny Leszek, grobowa mina
  Oj, chyba Pszoku jest to przyczyna?
  Na same Święta i Nowy Rok
  Zrobiłeś Leszku najgłupszy krok!
  Za wzór tu Leszku, stawiany byłeś
  Lecz swoją „głupotą” dużo straciłeś!
  Ludzi nie lubisz, i nie szanujesz.
  Swą arogancją ich denerwujesz!
  Więc przemyśl Leszku swój durny krok!
  Bo za dni parę jest Nowy Rok.
  A my już gnoju cały wóz mamy
  No i z kolędą cię przywitamy!

  Wesołych Świąt i dużo lepszego Nowego roku od tego co się kończy.

  21

  2
 3. Pnie Wójcie, jest bardzo dobre miejsce na PSZOK w Siennicy Różanej przy Wolańskim wygonie na skrzyżowaniu koło sołtysa Manachiewicza.
  Działka gminna szeroka z dwóch stron szosa, wspaniała lokalizacja w samym środku gminy,
  A do tego jeszcze gdyby ten śmietnik nazwać pańskim imieniem, to było by to wspaniałe upamiętnienie pańskiej gospodarności i wszelkich zasług da lokalnej społeczności.

  21

  3
 4. to się wójt z banachem przejadą… oby wójt nie uciekał przez okno tak jak banach gdy był dyrektorem zarządu dróg, cisnij ich Łukasz, zrobiłeś porządek z zakrętem to i z tym sobie poradzisz!

  17

  2
  1. A może to wszystko przez ten zakręt i chodnik który to Banach budował kilka lat temu w podskokach po interwencji Tomaszewskiego?
   Zapewne uraz na honorze pozostał i teraz być może nadarzyła się okazja aby się odegrać budując wysypisko za płotem.

   15

   1
   1. banach teraz zna sie na gospodarce komunalnej to wybuduje tomaszewskim wysypisko w podziece będą sobie śmieci wyrzucać przez płot i to za babajaga@darmo

    8

    1
   2. Banach to Honoru nie ma za grosz tak samo jak jego uczeń. A powiedzcie któreś z Banachowego kręgu miało kiedyś sumienie wobec Ludzi ? Zadajcie sobie to pytanie ? Czy nie liczy się tylko interes aby zarobić ? oto jest pytanie?

    11

    1
  2. No i pokazał, że można:) barierka oznakowana jest, ograniczenie prędkości jest, chodnik jest i już nie widać aut leżących w rowie. (chciałem też zauważyć, ze chodnik teraz jest czysty, a nie jak kiedyś prawie zawsze zarośnięty) Można? Można!

   14

   1
  1. Już widzę ich powodzenie w następnych wyborach za takie coś… Ludzie drugi raz w balona nie zrobią się. Przyjdą młodzi i sprawdzą dokumenty po poprzednikach.

   11

   2
 5. Trochę temu banychowi, wójtuwi, uczniowi – niemowie (a teraz także do tej elllytyy wsi dołączył sekretarzyk ! – trochę im w zasadzie współczuje tacy smutni chodzą…. cała gmina z nich śmieje hahaaha. No jeszcze Pan Łukasz musi TV raz sprowadzić, to tez będą pewnie uciekać ze wstydu jak wielki pan z ZDP swojego czasu:))
  Pani Szczupaczko ma Pani jakiś głos w tej sprawie? Ten blog każdy czyta więc, można się obronić, a można do elity dołączyć. Wybór jest prosty.

  13

  2
  1. „Czerepach to bardzo inteligentny, ale również wyjątkowo podły i nieliczący się z ludźmi mężczyzna. Jego największą pasją jest polityka, zdobywanie władzy, a co za tym idzie – dużych pieniędzy. Do perfekcji opanował on manipulację ludźmi, ergo: wyborcami, nie waha się podjąć ryzykownych działań, aby zdobyć wysokie stanowisko.” 😀
   Źródło : internet

   13

   1
 6. To nagranie jest tyle warte co niektórzy Radni . Oczęta wybałuszone jakby zatwardzenie mieli. Ale tu liczy si dale układ i tyle. Pluj świni w oczy a ona mówi że deszcz pada ty taka sama sytuacja

  10

  1
  1. Radni powinni pobrac nauki od swoich dzieci jak sie robi zdalna konferencje. niby taki madry a zamiast mówić do mikrofonu i kamerki to głowa kreci jakby muchy odganiał.

   9

   0
   1. To może ty żuczku zrób wszystkim radnym kurs jak się zachowywać na sesji online. Żeby barany wiedziały jak się zachować

    4

    1
    1. „Na braci zawołaj, niechaj wstawają,
     Kuba i Mikołaj niechaj wypędzają,
     barany i capy, koźlęta i skopy zamknione.”
     Wesołych Świąt 😀

     8

     1
 7. 3 łapy w dół? wójt, sekretarz i radny bałach? Myślę że przez własną głupotę i chęć zrobienia tego po cichu sprawa będzie bardzo „ciekawa”, kto wie co jeszcze wyjdzie jak ktoś spojrzy na to co tutaj się dzieje świeżym okiem. Oj posypią się siennickie układziki…

  8

  1
 8. Szkoda Świąt dla Banacha i Knapa . Nie ma miejsca w żadnym konkursie dla Beblusia w Chełmie. A może towarzysze z koła pomogą przecie to jedna Siennicka Klika.Patron to o my wszyscy razem z pseudo Strojkiem i Zienkiem Towarzysze. A Strojek z Mariuszem to Za Lecha to dobrze że Strojek nie ma już sklepu, A podatki odprowadzane uczciwie? Nie sadze . Itd prawda Jasiu? Z każdego do tej pory się śmiałeś? A Gorąca beczka co do tej pory nie masz jaj? Prawda tak coś w starej gminie mówią

  9

  2
  1. no ciekawi mnie za ile Zienko iGolec teraz karte na zalew kupia bo zawsze mieli z puli działaczy za darmo

   6

   1
  2. Strażaku, wytłumacz zrozumiałym językiem o co z tym Strojkiem i całą resztą chodzi, bo to bardzo ciekawe ale trudno zrozumieć. Poprostu pisz jaśniej.

   7

   1
 9. Strażacy niech będą w gotowości lepiej bo jak pszok powstanie przy cpn to może być ciekawie, dobrze że w koło sami emeryci to mała strata będzie. Szkoda tylko trochę radnego bo on blisko mieszka a przecież taki dobry rajca

  8

  1
 10. Pani sołtys też milczy nie boi się PSZOKu bo szczury do niej nie dojdą bliżej im będzie do Tadzia albo Henia tam pełne zasieki haha

  9

  1
 11. teeee leszek wrzuć na stronę harmongram wywozu śmieci bo sem chciał druknać a coś nie można ścignąć? sesji nie da się normalnie obejrzeć, tego nie da się sciągnać, jak ta gmina funkcjonuje?

  7

  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *