Pani Krysia musiała to dyktować…

Serdecznie dziekuje mieszkancom Gminy Siennica Rozana za aktywny udzial w wyborach oraz bardzo dziekuje za okazane mi poparcie i zaufanie- Wojt Gminy (pisownia oryginalna)

Powyższy tekst podziękowania zasilił w dniu 6 listopada telefony mieszkańców Gminy Siennica Różana. Nasz nowy -stary Wójt w przebłysku swojego geniuszu doszedł do wniosku, iż tym co go poparli trza jakoś podziękować. Stąd to dzieło epistolografii które zapewne formą i treścią na stałe zagości w podręcznikach szkolnych jako przykład wysmakowanej formy i erudycji naszego włodarza a składnia i gramatyka będzie zapewne cieszyła oczy potomnych.

A tak na poważnie Panie Wójcie czy Pan wody z Hydroforni się opił czy jakie inne licho w Pana wstąpiło. Bo nie dość, że za nasze pieniądze robisz Pan sobie kampanię, to jeszcze za nasze pieniądze rozsyłasz kaleczne i beznadziejnie klecone podziękowania. Czy nie masz Pan odrobiny klasy i rozumu, by za swoje fundusze wykupić stronę w gazecie i zrobić to jak trzeba? Inna rzecz, to fakt, że robi Pan ten cyrk na 16 dzień od wyborów, czyli ma Pan refleks amazońskiego leniwca. Natomiast Pana rywal Andrzej Korkosz nie dość, że podziękował kilka godzin po wyborach, to jeszcze postanowił za swoje pieniądze wydrukować ulotkę z podziękowaniami i za pomocą Poczty Polskiej rozesłać ją do mieszkańców. Chyba ta ulotka wywołała panikę w Pańskim otoczeniu i w efekcie te cytowane wypociny pisane na kolanie. Panie Leszku proponuję z tych  podziękowań zrobić banner i powiesić na Hydroforni ,bo treść i miejsce doskonale do siebie pasują.

Jest Pan Wójtem z woli wyborców ale nie tylko. Ponieważ takim jak Pan przetarł szlak blisko 2000 tysiące lat temu cesarz Kaligula albowiem dla obnażenia ludzkiej próżności konia mianował senatorem…

51
42

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *