13 komentarzy do “Telenoweli ciąg dalszy”

 1. Panie wójcie sam pan sobie przeczy! czy działka przy CPN jest uzbrojona w wodę i prąd? Nie! jest uzbrojona w chaszcze pokrzywy i osty.Dostęp do tej działki jest ale przez działkę CPN -u i na pewno nie znajduje się ona w centralnym miejscu gminy.

  22

  0
  1. Babo Jago rzeczywiście masz rację. Tz że on nas klamie?, a my na niego głosowaliśmy. Wstyd. Razem z banuchem
   i szczupaczka co nawet nie chce nic przemówić powinninii mieć honor i podać się do dymisji i jeszcze ludzi przeprosić bo im tego do końca życia nie zapomna.
   Ps szczupaczka wypłyń na glebie możesz tu przemówić.ludzie czekają. Że o swoją wieś zadbasz.

   22

   1
 2. Gmina bardzo źle zrobiła nie konsultując się z mieszkańcami tylko chcąc ich „uszczesliwic” na siłę, dobrze że jacyś radni, mają swoje zdanie i też pytają co to za wałek z pszokiem na siłę. Poprzednie pismo p. Tomaszewskiego było bardzo celne i raczej bolesne słysząc co się działo w gminie. Dla mnie mieszkańca gminy sprawa jest prosta skoro ludzie nie chcą pszoku w 1 miejscu to są jeszcze 2 lokalizacje. Cała sytuacja pokazuje że zdanie ludzi się nie liczy… Liczą się układy i układziki, ta sprawa jest już tak nagłośniona że jeśli radni podejmą złą decyzję to będzie pewnie ich ostatnia kadencja w radzie, czego im życzę…

  23

  0
 3. Wójt się sam zaoral(zresztą jak ten sekretarzyk czy to kto na ostatniej sesji) haha mówia zresztą zgodnie z przepisem że pszok powinien być w centralnej części gminy, a nia jest Siennica Różana więc niech se robi pszok pod gminą. Bo koniec Siennicy Dużej to już prawie Rudka a jak Rudka to koniec gminy. Więc nie jest w centralnej części gminy i kropka

  24

  1
  1. Ale jest to początek gminy i zamiast witać gości bukietem z róż jak wynika z nazwy miejscowości, to będziemy witać bukietem fruwających śmieci .Jestem pewna, że w całym województwie,a może i kraju nie ma drugiej takiej wizytówki gminy.Ciekawe co na to radni powiatowi mieszkający w tej gminie-KOLEDZY WÓJTA?

   17

   0
 4. Myślę sobie, że tak zasłużony radny jak Banach to i swojej działki mógłby na PSZOK użyczyć na przykład tej nad swoim stawem. Bo ostatnio nie robi tam imprez , miejsce odludne – same łąki… nikomu bałagan nie przeszkadzałby i dojazd asfaltem jest. A tak nawiasem, może mnie ktoś oświeci jak to możliwe, że w lecie susza była, wody w rzece nie było, a w Banacha stawie zawsze jest pełno?

  19

  0
  1. Ale jednak to chyba nie Banacha staw … nie jestem pewna .Czyj by nie był to ilość wody jednak jest zastanawiająca

   12

   0
  2. A dla kogo, albo czego to on się tak zasłużył według ciebie?
   Bo mi się wydaje że jeśli już, to tylko dla samego siebie. jakoś nie słyszałem żeby komuś coś pomógł.
   On to raczej wymaga od innych by jemu służyli,
   Najlepszym przykładem tego jest Sławek.

   17

   0
   1. Te, Sławek, w dawnych czasach największym zaszczytem dla sługi była obecność przy swoim panu kiedy się wypróżniał.
    Nie wiem czy twój pan zna ten zwyczaj, ale nic nie szkodzi, możesz spróbować, tylko kup sobie koniecznie papier toaletowy marki ’ Regina’, może dostąpisz zaszczytu…

    21

    1
 5. ,, żeby mieszkańcy podczas załatwiania różnych spraw mogli skorzystać z usług PSZOKu,, jak napisał wójt lepsze będzie miejsce przy gminie, bo po wizycie w gminie,przychodni czy posterunku można ,, wpaść,, z torbą śmieci a rodzice odbierający dzieci ze szkoły też podrzuciliby to i owo. Teren wokół gminy uzbrojonych, a w wolnej chwili pracownicy urzędu gminy i goku mogliby zgłębiać wiedzę ochrony środowiska poprzez selekcję śmieci.

  25

  1
 6. Podobno radny Banach wystosował do wójta taką epistułe w sprawie Pszoku ze wójt jest w szoku. Nawet poprosił szefową UTW jako że ona jest polonistką żeby mu to przetłumaczyła. No bo wkońcu Banach to człowiek wykształcony i użył języka tak niezrozumiałego dla wodza.

  14

  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *