W Kraśniczynie widać można

Komunikat ze strony FB Wójt Gminy Kraśniczyn Moniki Grzesiuk.
INFORMACJA NA PROŚBĘ „Twój Lekarz Centrum Medyczne Sp. z o.o.”
W dniu 2 listopada 2020r na terenie gminy Kraśniczyn rozpoczyna działalność nowy podmiot leczniczy: „Twój Lekarz Centrum Medyczne Sp. z o.o.”, który będzie świadczyć usługi medyczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.
Działalność będzie prowadzona na bazie lokalowej dotychczasowego NZOZ-u w Kraśniczynie przy ul. Kościuszki 19.
Skład zespołu medycznego pracującego w ośrodku zdrowia to:
1. Lek. med Elżbieta Dobrzańska – kardiolog, medycyna rodzinna
2. Lek. med Agnieszka Wojciechowska – choroby wewnętrzne, nefrologia i diabetologia, medycyna rodzinna
3. Lek. med Katarzyna Obszyńska – pediatra
4. Lek. med Edyta Mścisz Gąsior – choroby wewnętrzne, hipertensjologia, diabetologia i geriatria
5. Krzysztof Mróz – pielęgniarz
6. Urszula Marciniak -pielęgniarka
7. Kamila Zuzańska -pielęgniarka
8. Beata Kowalczyk -położna
Twój Lekarz Centrum Medyczne będzie także świadczyć usługi diagnostyki laboratoryjnej. Badania można będzie wykonywać codziennie w Laboratorium Luxmed przy ulicy Czystej 3 w Krasnymstawie tel. 82 540 80 41 oraz 2 razy w tygodniu (we wtorki i czwartki) w Ośrodku Zdrowia ul. Kościuszki 19 w Kraśniczynie.
UWAGA!!!
W czasie pandemii, ze względów bezpieczeństwa pacjentów i personelu, badania będą wyjątkowo pobierane tylko raz w tygodniu we czwartki od godziny 8-10.
Dodatkowo diagnostykę obrazową i USG wykonywać będzie można w Pracowni USG PROFMED ul. Żurka 5 w Krasnymstawie, tel. 82 576 18 88.
Nr telefonu do rejestracji w ośrodku pozostaje bez zmian: 82 577 55 79. Ośrodek zdrowia czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.
W związku z trudna sytuacją epidemiologiczną oraz organizowaniem pracy nowego podmiotu leczniczego właściciele Spółki Twój Lekarz Centrum Medyczne proszą o wyrozumiałość, cierpliwość i zrozumienie podczas pierwszych wizyt, które w większości mogą mieć charakter porad telefonicznych.
Z poważaniem
Pracownicy
Twój Lekarz Centrum Medyczne Sp. z o.o
17
3

8 komentarzy do “W Kraśniczynie widać można”

 1. Jak się chce to można, a w Siennicy ludzie chcą a lekarz nie chce… przez to nieszczęsną przysięgę hipokryzji nie mylić z przysięgą Hipokratesa…

  22

  23
  1. W Siennicy też by się udało gdyby wójt nie sprzedał ośrodka zdrowia zbudowanego z społecznych środków … i wtedy lekarz/spółka która by to dzierżawiła miała by do powiedzenia tyle co żyd za okupacji a tak jak jest… a na transakcji skorzystał ten co sprzedał i ten co kupił …

   11

   16
 2. Wójt siennicki ludowiec sprzedał ośrodek zdrowia. A on gdzie się teraz leczy? Pewnie prywatnie no to musi być bardzo bogaty jak dziedzic.

  9

  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *