Wójtowski strzał w obydwa kolana

Wójt jest „wybitny” myśliwy i pewnie ma na koncie nie jednego „grubego zwierza” Ale tym razem postrzelił się w „obydwa kolana” Brnie Leszek w absurd, publikując zdjęcia na poparcie swoich racji. Przypomina to udowadnianie, że Ziemia jest płaska gdy świat dysponuje fotografiami z jej „prywatnej” orbity. Ale cóż zrobić…Władza dana chłopskiemu synowi tak w tym przypadku wygląda. Brak szacunku do mieszkańców i ich inteligencji.

Publikujemy wpis ze strony UG Siemyśl. Właśnie na tamtejszy PSZOK powołał się Proskura publikując fotografie dla poparcia swoich racji. Proszę zwrocić uwagę na to co napisały władze Siemyśla. Ponadto publikujemy zdjęcie satelitarne z Googla całej inwestycji.

Zdanie kluczowe brzmi: W miejscowości Siemyśl PSZOK powstał w miejscu położonym na uboczu, na działkach, które do tej pory nie były zagospodarowane. Teren został oczyszczony, uporządkowany, utwardzony kostką betonową i ogrodzony. Plac jest oświetlony i wyposażony w monitoring.

28
4

27 komentarzy do “Wójtowski strzał w obydwa kolana”

 1. Brawo gmina Siemyśl! Też chcielibyśmy mieć takie władze, które robią pszok i liczą się ze zdaniem ludzi tam mieszkających, a nie naszych co nam chcieli kit wcisnąć, ale po raz kolejny zrobili cyrk.

  22

  2
 2. Do tych naszych włodarzy: jak nie rozumiecie tego zdjęcia zielonego to wam napiszę: To jest widok z mapy google (z bardzo wysoka). On pokazuje, że gmina Siemyśl zrobiła PSZOK na uboczu miejscowości, a nie jak wy chcecie po cichu wyodrębniając działkę, w centrum wsi pomiędzy domami!

  21

  3
 3. To jest normalnie hit!!!, Kompromitowali się od początku w tej sprawie pszoku na DUŻEJ, ale tą propagandą pokazując czysty – nie czynny jeszcze pszok przebili wszystko, czekam aż w TV to pokażą:) ciekawy jestem ich komentarzy, no chyba, że przez okna będą uciekać haahaha. Myślę, że jak będą w to brnąć dalej to tak się skończy.

  12

  1
 4. Panie Wójcie, dlaczego w tekście zamieszczonym na stronie gminy opisującym zalety pszoku nie zamieścił Pan jednego, ale kluczowego zdania z tekstu gminy Siemyśl:
  „W miejscowości Siemyśl PSZOK powstał w miejscu położonym na uboczu, na działkach , które do tej pory nie były zagospodarowane”. Nie wiem kto pisał ten tekst, Pan czy może Pan sekretarz, ale wynika z tego, że cały czas manipulujecie faktami i próbujecie okłamywać społeczeństwo. Myślę, że nadszedł czas aby rada gminy spotkała się i zaczęła o tym rozmawiać. Dalsze granie na czas stawia Pana w coraz gorszym świetle. Pan Wójt , Sekretarz gminy oraz wielu pracowników Urzędu mieszkacie poza gminą, ale na siłę z uporem maniaka meblujecie życie jej mieszkańcom. Jak długo będzie Pan traktował gminę jak swój prywatny folwark ?

  30

  2
  1. Otrzymaliśmy odpowiedź od Pana Wójta na sprzeciw najbliższych sąsiadów działki na której planowano utworzyć śmieciowisko.Pan Wójt informuje nas , iż temat lokalizacji pszok-u zostanie podjęty na najbliższych posiedzeniach komisji Rady Gminy, gdzie również przedstawione będzie stanowisko mieszkańców. Panie Andrzeju liczymy NA WSPARCIE

   22

   2
  2. Panie Andrzeju! Tak przyglądam się to nasz Leszek nie powinien nawet czyścić Panu butów bo i tak by spartolił.Daj Boże żeby cała władza się zmieniła może by Normalność nastała

   16

   1
   1. Zmiana władzy w Siennicy 😁😀😂 tu nawet” Boże” nie pomoże
    Jak nie zmieni się ordynacja wyborcza to Leszek pobije rekord Guinnessa 🤣
    No chyba ,że odejdzie na „wieczne łowy’
    do sw. Huberta
    Co zarządzi to przegłosują, radni i wyborcy i taka jest rzeczywistość w Gminie Siennica
    Lepiej referendum nie robić 😉
    Jeżeli nie będzie przeszkód prawnych to cienko to widzę
    A może się mylę i jest wieś w gminie która z otwartymi ramionami przyjmie śmietnisko i szczury 😆
    ps.
    dzisiaj pod Lipiną widziałem świeże tropy „starego „odyńca
    Tak na oko ,, pełna zamrażarka 🤪

    Darzbór

    9

    7
 5. Lesiu, Dareczku i Piotrusiu… ściany mają uszy a zainteresowani już wiedzą… Prawo nie jest po waszej stronie ha ha ha i to jest dobra wiadomość!

  15

  1
  1. Ściany doniosły, że ostatnio w urzędzie gminy coś jakby chłodem wieje, nasi włodarze jacyś tacy markotni, bez humoru chodzą.

   15

   1
   1. Darek też wam się popsuł, no i kto by pomyślał a ataki przebiegły, śliczny, miastowy był.
    Patrzcie co ta wiocha z człowieka robi wystarczyło że parę lat w Siennicy popracował.

    19

    1
     1. Nie tylko ściany gminy uszy maja, remizowe też mają. Chłopaki mają o czym myśleć, co by to było, jak by się Ślusarczyk dowiedział jak to załatwiano dotację na rewitalizację.
      Mogło by, być, nie ciekawie, bo ciotka unia nie lubi jak się ja na dotacjach dyma, oj nie lubi.

      18

      2
     2. Trochę astronomii 😀
      „Czerepach” to gwiazda zaliczana do tzw. białych karłów, znajdująca się w gwiazdozbiorze PZK. Pojawia się głównie w przestrzeni międzygminnej, czasem międzypowiatowej. W naszej szerokości geograficznej widoczna, przy dobrej pogodzie, najczęściej nad obszarem Krasnegostawu, choć przez pewien okres czasu, dobrze widoczna była również nad Opolem Lubelskim. Obecnie z powodu stopniowego wyczerpywania się zasobów energii, na skutek wejścia w tzw. mglawicę „Leszka” z gwiazdozbioru PSL, promieniuje coraz słabszym światłem, wywołując liczne abberacje i paralaksę kątową, powodujacą pozorny, płaski wizerunek planety Ziemia 😀

      14

      1
   2. Karta im nie idzie z pszokiem, dodatkowo trafili przeciwnika który ich rozkłada jak dzieci i ma poparcie społeczne, może warto zachęcić p .Tomaszewskiego aby poprzygladał się pracy gminy dokładniej. Miło się czyta bezradność Leszka… i te jego nerwy…

    7

    0
 6. W razie W . To Lesia będzie informował jego koleś zza lasu i komedianta Siennickiego na bieżąco oni mają to we krwi już służeniu Panom za Posadkę.

  15

  1
  1. Koleś z za lasu, to chodzi ostatnio po wsi opowiada, że to przez Korkosza świetlicy w Rudce nie będzie, bo Korkosz chciał funduszu sołeckiego i wójt teraz pieniędzy nie ma.

   10

   1
  2. Te kucharka a jak ma nie służyć, wejdź se w jego biografie na IPN i zobacz w jakiej formacji służył od 1985 do 1986. Leszek tylko takimi się obstawił bo każdej władzy by służyli i za gumowe ucho robili.

   2

   0
 7. Mam idealne rozwiązanie: działka ok 5 ha przy drodze z Maciejowa na Zagrodę. Tam gdzie miała być farma fotowoltaiczna. Prąd jest.Moim i nie tylko moim zdaniem. Miejsce idealne na pewno nikt nie zaprotestuje.

  12

  3
 8. W pobliskiej gminie kontenery stoja przy urzedzi gminy na parkingu u nas placu dużo w pomie i za sklepem gs plac po dawnej buchcie. teren utwardzony oświetlony i w centrum ludzie tu przychodzą do gminy .kościoła.banku do lekarza na poczte gdzies w tej okolicy musi byc

  12

  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *