Czy stanowi zagrożenie dla otoczenia?

Wójt opublikował na stronie UG elaborat dotyczący PSZOK. Jak wspomniał, w związku z toczącą się dyskusją. Ale jeden z mieszkańców, żywotnie zainteresowany PSZOK byle nie za swoim płotem. Zripostował wójtowską encyklikę. Publikujemy zatem w chronologicznej kolejności.

Dla równowagi publikujemy fotografię PSZOK z pobliskiej gminy i pracującego pełną parą. Jeśli kto ma dobry wzrok może wypatrzy jaką ścieżkę dydaktyczną? I czy taki PSZOK stanowi zagrożenie dla otoczenia?

32
2

30 komentarzy do “Czy stanowi zagrożenie dla otoczenia?”

 1. Czy mnie się wydaje, czy wójt robi z nas mieszkańców niedorozwiniętych idiotów? Którym można wcisnąć każda ciemnotę a oni w to uwierzą.

  21

  1
  1. Jemu się wydaje, że to jeszcze lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku i nadal jest aktywistą ZMW i sieje propagandę po remizach, a ciemny lud słucha.

   9

   0
 2. Jak taki będzie piękny to koło urzędu gminy niech se wojt zrobi tam wszyscy chodzą i szkoła jest dzieci będą na lekcje mieli blisko

  17

  1
 3. Ja proponuję panie Wójcie na ul. Kilińskiego w Krasnymstawie tak ja się skręca z ul. Kościuszki. Tam jest taki skwerek na rozjeździe i piękny Pszok by tam wyszedł. Poza tym sama Siennicka elyta by miała blisko na Pszok, pan no i pani dochtor co żeś jej pan sprzedał ośrodek zdrowia który mieszkańcy budowali. Albo może na Rońsku koło naszego zacnego sekretarza, myślę że jakiś placyk by się tam znalazł u Darka za płotem.

  20

  1
 4. Ale propaganda aż się człowiek śmieje jak to czyta. Pszok jest bezpieczny tylko materiały niebezpieczne gromadzi… kto to pisał!? Chciałbym zobaczyć miny naszych włodarzy po przeczytaniu pisma p. Tomaszewskiego, trafił idealnie. Swoją drogą nasi urzędnicy są albo odważni albo głupi…

  17

  2
  1. Nasi urzędnicy siedzą sobie jak u Pana Boga za piecem mają nas za ciemniaków ale ludzie dzisiaj nie są ciemni oj idą zmiany do naszego urzedu 😆 coś tak czuje😐

   9

   1
   1. Oj tak, wielu mieszkańców posiada wyższe wykształcenie,ludzie podróżują i widzą jak świat wygląda i jak powinno być.
    A wykształcenie zdobyli pewnie bez używania klucza odciśniętego w mydle, i dorobionego przez kumpli, którym potem otwierano pokój nauczycielski i dostawiano stopnie w dziennikach, żeby zdobyć dyplom mechanizatora rolnictwa w Lubyczy.

    11

    3
     1. Uniwersytet jest, ale poziom nauczania jakiś marny, bo działa już dziewięć lat i jeszcze nikt go nie ukończył…

      7

      1
 5. No faktycznie piękny ludzie będą się teraz bić bo każdy zechce mieć takie ławeczki i ścieżeczki koło siebie, myślę że państwo Tomaszewscy zmienią teraz zdanie.

  16

  2
 6. Co gosc ich zniszczył tymi pytaniami, myślałem że w końcu odpuszcza sobie a oni dalej w g. Brna 😂😂😂
  Zapomnieli na ostatniej sesji mówili że w centralym punkcie wsi a teraz już w dogodnym miejscu haha. Sami siebie ośmieszają. No nie było takiej afery u nas na wichurze. Nikt im tego świństwa nie zapomni.

  16

  2
 7. Panie wójcie jak pan młody był to lubił w karty grać. To teraz można powiedzieć że z tym śmieciowiskiem to panu karta nie idzie.

  14

  1
 8. Już na stronie zmienili hahaha.no co za ludzie. Pogrążają się na każdym kroku. Miło nam że słuchają ludu i czytają ten blog. Będziemy Wam patrzeć na ręce.nie będziecie robić nic wbrew opinii ludzi .

  13

  2
 9. Widać Pan Tomaszewski inteligentniejszy od pseudourzedników z gminy, którzy siódme poty wylewali by sklecić swój śmieszny apel do mieszkańców. Nie da się tego czytać bo pękam ze śmiechu. No i wrzucać zdjęcia bez zgody autora to chyba kradzież intelektualna.

  17

  3
 10. Wójcie, skretarzu nie mieszkacie w Siennicy więc słuchajcie głosu ludzi, jeśli czegoś nie chcą nie narzucajcie się, bo  kompromitujecie się. Jeśli radni zagłosują za pszokiem to bardzo im współczuję, bo będą z tego rozliczeni, a powyższa propaganda którą popełniliście pokazuje że nie ma akceptacji na pszok w podanych lokalizacjach.

  15

  1
   1. Kutafonie, już ze dwa tygodnie się wałkuje dyskusja na tej stronie a ty dopiero żeś się obudził. Przecież pisane było że koło starego wysypiska śmieci w Zagrodzie.

    3

    0
     1. Nie wiem czy jest tam ale niedaleko jest, ale prąd dzisiaj to nie żaden problem. Ale jak byś chciał kutafonie lepszą lokalizację to gmina ma fajne działki koło cpn u Kubiny albo jeszcze lepsza po drugiej stronie szosy niedaleko pani skarbnik z Gminy tam prądu masz pod dostatkiem

      5

      0
       1. Słuchaj kutafon ta lokalizacja koło skarbniczki byłaby najlepsza. Przecież jej mąż jest myśliwym to mógłby z balkonu szczury wystrzelać jak na Pszoku się zaplęgną. Trzeba to Proskurze podpowiedzieć on też myśliwy to razem popilnują.

        6

        0
      1. Bardzo dobry pomysł! Idąc do kościoła w święto,a na tygodniu do gminy czy lekarza wstąpi się na pszok i przy okazji człowiek wszystko załatwi.I tutaj będzie w centralnym miejscu .Trzeba radzie gminy to podpowiedzieć

       6

       0
 11. hahaha o j… jak zamiótł lesia i spółkę -brawo. proponuję wziąć się za radnych może niektórzy przemówią.

  9

  1
 12. Czekamy wójcie na telefony do radnych i sołtyski, mamy dużo pytań a nie możemy z nimi się skontaktować…

  5

  0
 13. Mam takie jedno spostrzeżenie dotyczące drogownictwa. Mianowicie Banach nie jest już dyrektorem ZDP i drogi powiatowe odśnieżone lepiej jak za jego kadencji. Jednak zmiana na coś się przydała. Szpak nie jest starostą i powiat również istnieje.

  11

  0
  1. Siennica bez Proskury też by istniała.
   A jego wyznawcy pewnie szybko by go zapomnieli, i zaczęli służyć nowej władzy, niektórzy tak mają, że muszą komuś służyć.

   8

   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *