Dość hejtu !

Uprzejmie Państwa informuję, że na Dzienniku Siennicy pojawiają się ostatnio coraz częściej komentarze wysyłane pod różnymi nickami z jednego komputera, a niektórzy komentujący podszywają się pod nicki innych. Co prawda, nie są to zbyt liczne sytuacje, lecz występują, szczególnie w ostatnich dniach.

Dla uporządkowania sytuacji zadecydowałem o zablokowaniu kilku kont – dla naszego wspólnego dobra. Wszelkiego rodzaju internetowe awanturnictwo jest tu niemile widziane, podobnie jak osobiste zaczepki, zbytnie przytyki, tzw. hejt.

Proszę o rzeczowe, merytoryczne komentarze, treściwe informacje z terenu, konkretne przykłady nadużywania władzy, ignorowania interesu publicznego itp. Osobiste wycieczki, preferowanie zwykłej prywaty, obrażanie innych nie będą tutaj zamieszczane. To jest portal obywatelski, trzymajmy fason, śmiejmy się z przywar, nie z osób. Szczególnie zapraszamy do komentowania z tzw. jajem, czyli z humorem. Jeszcze milej widziane będą dłuższe teksty, tzw. wiodące na publiczne tematy z innych gmin. Tam też jest wiele do piętnowania lub satyry. Proszę więc o ciekawe teksty i celne komentarze. Jak sami widzicie, nasz obywatelski portal jest lokalnie skuteczny.

Piotr Ślusarczyk

41
49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *