Materiał Wyborczy Komitetu Konfederacja Wolność i Niepodległość

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

 

Kochana rodzino, szanowni znajomi, koledzy i koleżanki!

Stało się! Postanowiłem kandydować w wyborach do Sejmu w 2019 roku. Nie znajdziecie mnie jednak państwo ani na banerach, ani na plakatach, ani na ulotkach. Działalność agitacyjną, by mobilizować społeczeństwo do udziału w wyborach prowadzę już od wielu lat, myślę że z wieloma sukcesami. Wychodzę z założenia że krótka rozmowa z potencjalnym wyborcą jest bardziej skuteczna niż wiszący, niemy baner. Jako członek Stowarzyszenia Narodowy Krasnystaw, wraz z innymi pasjonatami historii, zwłaszcza tej lokalnej, staramy się od lat, nie tylko pokazywać bohaterstwo naszych praojców, lecz również uczyć, że my sami jesteśmy odpowiedzialni za Ojczyznę, miasto w którym żyjemy, naszą ulicę. Nam zależy, zachęcamy również by Wam zależało!

Jest mi bardzo bliska idea narodowa, Stowarzyszenie Narodowy Krasnystaw, powstało na kanwie rodzącego się Ruchu Narodowego, który to jest częścią składową Konfederacji.
Marzy mi się państwo silne gospodarczo i ekonomicznie, tożsame narodowo, chroniące swoich obywateli od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Państwo prawa, gdzie obywatel nie musi się obawiać o swoją przyszłość, gdzie rodzic decyduje jak chce wychowywać swoje dziecko, gdzie społeczeńśtwo decyduje o tym jak ma wyglądać ich rzeczywistość. To wszystko a nawet dużo więcej, zapewnia jedynie Konfederacja, dlatego to jest mój wybór. Swoim nazwiskiem na liście, chcę zaznaczyć w jakim miejscu się znajduję, nie chcę stać z boku i obojętnie patrzeć na wszystko co się dzieje wokół nas.

Zachęcam wszystkich, aby 13 października udać się do swojego lokalu wyborczego i zagłosować zgodnie z własnym sumieniem. Jeśli Twoje sumienie podpowiada Ci że Konfederacja jest w tym momencie najlepszym wyborem, proszę Cię o udostępnienie zdjęcia. Jeśli nie, a chciało Ci się to wszystko przeczytać, gratuluję, jesteś świadomym wyborcą i na pewno wybierzesz najlepiej jak tylko potrafisz
Do zobaczenia w najbliższą niedzielę przy urnach!

Z Panem Bogiem !

18
13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *