Ogłoszenie Pilne !!!

 

Organizujemy wyjazd do Warszawy na protest rolników z Krasnegostawu dnia 27 lutego 2024 r. w godzinach porannych z parkingu przed dworcem PKP. Koszt wyjazdu 100 złotych od osoby. Szczegóły co do godziny wyjazdu oraz ilości miejsc pod numerem tel 697- 494-007

13
6

7 komentarzy do “Ogłoszenie Pilne !!!”

 1. A może jakiś radny miejsko powiatowy pojedzie? Albo kandydaci na nich? Trzeba wspomóc rolników. Gdzie PSL ??? Gdzie reszta cała?

  12

  2
 2. Tak się składa ze 27 lutego w Urszulinie będą targi rolnicze organizowane przez Agro-Ters,
  Ciekawe ilu pojedzie do Warszawy, a ilu do Urszulina.

  9

  2
 3. Teraz protesty?Gdy pis rzadził i narobił szamba tego to siedzieliście cicho,dopiero po zmianie władzy protesty?

  10

  9
  1. Za PiS też był protesty, torpedowane przez państwo z każdej strony. Taka nagonka była w mediach, że tyle kasy rząd dosypie – dopłaty, dopłaty i dopłaty do dopłat. Te pieniadze zobaczyła tylko niewielka część rolników i nic z tego nie wynikło. Jak ogłoszono dopłaty, jednocześnie hamdlowcy podnieśli ceny środków do produkcji, podniesiono czynsze dzierżawne w KOWR, obniżono dopłaty obszarowe. Drugi raz rolnicy nie dadzą się omamić wizją dopłat. I nie dopuszczą, żeby w ich imieniu wypowiadały sie związki, zwłaszcza „Solidarność RI” i , która z rolnictwem ma tyle wspólnego, co świnka morska ze swinią i z morzem. Rząd próbuje zawrzeć porozumienie za plecami rolników z „organizacjami rolniczymi” – które nikogo tak naprawdę już nie reprezentują, dawno utraciły mandat i zaufanie rolników. Stąd protesty organizowane oddolnie.
   A szydło z worka wyszło po przeliczeniu dopłat obszarowych, gdy okazało się, że propaganda PiS sięgnęła zenitu, a w rzeczywistości są one niższe o 1/3 niż w ubiegłym roku. Po 1 stycznia obecny rząd otwarł bez zapowiedzi , bez ograniczeń granice z UA, co doprowadziło do kataklizmu na rynku rolnym. Wszystkim krytykom życzę, aby rząd pozwolił na wejście na rynek konkurencji bez wymagań, bez podatków, bez badań i norm – zobaczymy, czy wówczas tak samo jak kierowcy i rolnicy nie wyszłaby na ulice reszta kraju.
   Jak przyszli po Żydów, nikt nie krzyczał, nikogo nie obcgodzili Żydzi
   Jak przyszli po homoseksualistów – nikt nie krzyczał, kogo obchodzą homoseksualiści
   Jak przyszli po niepełnosprawnych – nikt nie krzyczał, kogo obchodza niepełnosprawni
   Jak przyszli po mnie – nie miał już kto krzyczeć, nie było nikogo

   Tak się właśnie w UE gotuje żabę – sami się walimy w łeb w tym garze z wrzątkiem, aby przypadkiem nikt nie wyskoczył

   5

   0
 4. Bo teraz nikt nie reaguje. Rząd schował głowę w piasek. Nakłamali, że kontrolują, że płody nie wjeżdżają, a teraz co? Wstyd, znowu państwo z papieru? A na listach PO byli SBcy. Jak to było? Jelonek na postronek?

  11

  7
 5. Drodzy Rolnicy, strajkować i protestować to trza było rok, półtora roku temu. Teraz tłuste koty z PiS-u was podpuszczają, podczas kiedy w minionych miesiącach ,,zaopatrzyli” nas z Ukrainy w wielkie ilości pszenicy, rzepaku. kukurydzy, malin i miodu. Na Nowogrodzkiej w Warszawie urzęduje pewien Prezes, jemu przy okazji pobytu w stolicy podziękujcie. Jak powiedział unijny komisarz rolnictwa niejaki Wojciechowski z PiS – Zielony Ład to program rolny PiS-u, który on osobiście wprowadził. Ogłupiali Was przez 8 lat i robić chcą tak dalej.

  13

  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *