Prezentacja Kandydata Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Korkosza

Piotr Jan Kołtun lat 38. Jestem absolwentem UMCS w Lublinie, moja rodzina mieszka w Wierzchowinach od pokoleń, ja też swój los związałem z ta wsią. Prowadzę gospodarstwo rolno – pasieczne. Będąc pszczelarzem kieruję się takimi wartościami jak uczciwość, prawda, sprawiedliwość i są to moje główne priorytety. W tych wartościach staram się wychowywać, razem z moją małżonką Anetą, absolwentką UMCS, swoich dwóch synów. W moim domu rodzinnym te wartości zawsze były obecne i kształtowały  moją osobowość.

Postanowiłem kandydować na radnego z okręgu Wierzchowiny, gdyż potrzeba zmiany wyszła nie tylko ode mnie, ale był to głos zaniepokojonych mieszkańców, którzy tak jak ja chcą zmian w naszej małej ojczyźnie.

Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Korkosza uważam za „dobrą perspektywę” oczekiwaną przez wielu mieszkańców naszej Gminy idących z duchem czasu i nie bojących się zmian. Zbierając podpisy zbierałem też problemy nurtujące mieszkańców miejscowości Wierzchowiny.

Będąc radnym zamierzam zająć się następującymi problemami:

– najbardziej istotny jest chodnik w miejscowości Wierzchowiny, przy trasie Chełm – Krasnystaw, który poprawi bezpieczeństwo pieszych.

– ważnym celem jest poprawa dróg gruntowych, z których korzystają rolnicy, bo ich stan na dzień dzisiejszy jest dyskusyjny.

– utwardzenie tzw. wygonów.

– w celu zwiększenia bezpieczeństwa po zmroku, będę postulował całościowe oświetlenie miejscowości i zastosowanie energo- oszczędnych lamp LED.

– będę zabiegał o Fundusz Sołecki. Są to pieniądze zagwarantowane dla każdego sołectwa, z których każda wieś może realizować swoje potrzeby.

– postaram się doprowadzić aby podatkowo – księgowoe rozliczenia OSP i Koła Gospodyń Wiejskich były prowadzone przez pracownika UG.

– świetlica wiejska nie jest do końca i w pełni wykorzystana przez złe zarządzanie. Trzeba to zmienić, jest to dobro wszystkich mieszkańców i wszyscy powinni mieć do niej dostęp.

– Zależy mi również na stworzeniu atrakcyjnej przestrzeni rekreacyjno – wypoczynkowej dla dzieci i młodzieży wokół remizy strażackiej – świetlicy.

Mieszkańcy Wierzchowin, zacznijmy podejmować dojrzałe, rozsądne decyzje dające szansę rozwoju naszej „małej ojczyźnie”. Wasz głos w nadchodzących wyborach daje szansę lepszego jutra, nieobecność na głosowaniu to głos za dotychczasową byle jakością
Z wyrazami szacunku.

Piotr Kołtun

31
29

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *