Ludzie listy piszą

Panie Starosto, Panie Wicestarosto,
Powiatu Krasnystaw
        Chciałbym w imieniu własnym, choć myślę że moje obawy podziela więcej mieszkańców naszego powiatu, wyrazić w otwarty sposób swoją troskę o sprawy dla nas ludzi w podeszłym wieku, bardzo ważne. Szczególnie może to dotyczyć osób samotnych i schorowanych.
        Sprawa dotyczy otwartego konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie. Nie ukrywam że karmieni obietnicami lepszego samorządu oraz walki z pospolitym nepotyzmem i kolesiostwem w trakcie trwania kampanii wyborczej wzbudziło w nas wielką nadzieję.
       Nadzieje na transparentność, uczciwość a przede wszystkim gospodarność. Podstaw niezbędnych by doczekać lepszego jutra w naszej małej ojczyźnie.
       I tu chciałbym się odnieść do wspomnianego konkursu, analizując zapisy wymagań niezbędnych, które potencjalny kandydat musi spełnić, na i tak dość podstawowej liście w oczy rzuca się jeden brak.
      Trudno się tam doszukać bardzo ważnego, jak się wydaje kryterium doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym.  
      Być może warto jeszcze ten brak na liście warunków uzupełnić, żeby uniknąć ewentualnych wątpliwości i  porównań do grzechów poprzednich decydentów. 
     Ufam, że w trosce o dobro naszej społeczności, uczynicie Panowie wszystko aby obecnie negatywnie zweryfikowaną kadrę kierowniczą zastąpić fachowcami, którzy poza niezbędną wiedzą merytoryczną, posiadają również wysoki stopień doświadczenia do zajmowania powierzanych im stanowisk. Że postąpicie tak jakbyście w czyjeś ręce mieli powierzyć dorobek Waszego życia zawodowego. Bo jakby na to nie patrzeć w historie tych instytucji wpisane jest życie zawodowe nie jednego człowieka.
      I proszę pamiętać, te słowa są anonimowe tak jak karta wyborcza wrzucona do urny.
Z wyrazami szacunku
      mieszkaniec  
26
11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *